Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Stołeczne Centrum Nieruchomości

Kamińskiego 1/1 Warszawa

509 000...

509 000 090

512 206 683

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

125

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Stołeczne Centrum Nieruchomości

Filtruj

252 000 zł1 094 m² 230,35 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W pęclinie bezterminowe wz Działka 1094 m2 położona w gminie Wiązowna. Okolica nowej zabudowy wolnostojącej i lasu, ścieżki...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m, zlokalizowany w prestiżowej części Józefowa, po wschodniej stronie. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł65,41 m² 12 964,38 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 622 m² 307,64 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na działkach trzy małe budynki : - drewniany...

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

Agnieszka Bartoszewska

Agnieszka Bartoszewska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwa pokoje Z balkonem, komórka I miejscem parkingowym - bukowy dworek W jabłonnie. Mieszkanie na wysokim parterze, z balkonem. - pokój...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł52,04 m² 11 241,35 zł/m²

Agnieszka Bartoszewska

Agnieszka Bartoszewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parter Z dużą loggią, dwa pokoje, garderoba Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie...

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł70,10 m² 12 981,46 zł/m²

Mateusz Armijak

Mateusz Armijak

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Targówka....

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł837 m² 1 003,58 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 837 m położona w spokojnej, miejskiej okolicy z dogodnym dojazdem. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł30,90 m² 12 621,36 zł/m²

Agnieszka Bartoszewska

Agnieszka Bartoszewska

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł107 m² 7 196,26 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Szukasz spokoju od zgiełku miejskiego .ZADZWOŃ. Dom w cichej i spokojnej okolicy. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte ,...

Szczegóły ogłoszenia

5 742 000 zł19 800 m² 290 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka pod działalność gospodarczą. Wydane warunki zabudowy na budowę dwóch hal magazynowych do magazynowania maszyn , urządzeń...

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł294 m² 1 350,34 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł133 m² 12 022,56 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej bliski Wawer okolice Gocławia Kameralne osiedle liczy 9 domów i wyróżnia się nowoczesną architekturą,...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł1 200 m² 645,83 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1200 m Białołęka / Szamocin mpzp spokojna okolica Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł171 m² 8 479,53 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Wolnostojący dom Z dużym garażem I pięknym ogrodem michałów-reginów Na sprzedaż zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny położony...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w cichej i spokojnej okolicy. Warunki Zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący....

Szczegóły ogłoszenia

459 200 zł1 312 m² 350 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1312m2 objęta mpzp Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70% zabudowy 25%...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł101 m² 7 514,85 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Segment narożny W nowym dworze mazowieckim 20 minut do warszawy I 8 minut do modlina Dom do samodzielnego wykończenia, stan deweloperski....

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z...

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 671 m² 194,49 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W sąsiedztwie lasu Położona w gminie Wiązowna, teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia biologicznie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł197 m² 6 847,72 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Boryszew w gminie Wiązowna, łączą klasyczną architekturę z wysoką...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,23 m² 16 803,01 zł/m²

Elżbieta Brandszteter

Elżbieta Brandszteter

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł448 m² 6 651,79 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Elegancka, superkomfortowa i przestronna rezydencja o powierzchni całkowitej 448m2 usytuowana na ślicznie zagospodarowanej ponad hektarowej działce...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny 130 m, działka 1000 m okolice Serocka Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, częściowo zamkniętym, położony...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone...

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1143 m W wieliszewie, blisko lasu Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 1143 m, zlokalizowana w malowniczym Wieliszewie,...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200m2 w Wólce Mlądzkiej koło Otwocka. Położona przy lokalnej ulicy z dostępem do mediów miejskich. Obecnie trwa procedura uzyskania...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 000 zł177 m² 5 819,21 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, garaż na dwa auta, duża działka Na sprzedaż przestronny, komfortrowy dom w zabudowie bliźniaczej,...

Szczegóły ogłoszenia

1 749 998 zł398 m² 4 396,98 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 398m2 usytuowany na działce 1364m2, położony w centrum Karczewa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł185 m² 5 400 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęclinie, w gminie Wiązowna. Nieruchomości te oferują komfortową...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 600 m² 69,44 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rekreacyjna przy jeziorze Rokola Twój własny zakątek spokoju tuż za Warszawą! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale nie...

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł904 m² 928,10 zł/m²

Monika Zych

Monika Zych

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana w Sulejówek blisko lasu, świetna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

SCN Nieruchomości

SCN Nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 484 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 191 m² 586,90 zł/m²

SCN Nieruchomości

SCN Nieruchomości

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka o powierzchni 1191 m2 z udziałem w drodze, położona w miejscowości Józefów k/ Otwocka. Działka w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł170 m² 8 352,94 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom wolnostojący W bezpiecznej okolicy, blisko centrum jabłonny > możliwość zamiany na dom w Chotomowie w podobnej cenie lub...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł142 m² 7 746,48 zł/m²

Beata Wrześniewska

Beata Wrześniewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Serocku | działka 987 m | stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom wolnostojący...

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł1 192 m² 1 500 zł/m²

Beata Chudek

Beata Chudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy, położona w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 500 metrów od...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij